Mam na imię Asia i jestem pasjonatką internetu, technologii oraz organizacji. Od ponad 3 lat zajmuje się wirtualnym wsparciem przedsiębiorców.

W swojej pracy uwielbiam obserować jak biznesy moich Klientów rozwijają się z moją pomocą. Doskonale odnajduję się w zarządzaniu projektami z zakresu sklepów internetowych i kursów online.

Z wykształcenia jestem psychologiem jednak miłość do technologii okazała się silniejsza i po kilku latach pracy w rekrutacji otworzyłam swoją firmę i na pełen etat zajmuje się wsparciem przedsiębiorczych osób.

Więcej na temat mojej pracy możesz przeczytać na blogu jednej z moich Klientek – Joanny Glogazy, w ramach cyklu Zawodowe Dziewczyny opowiedziałam Joannie o swojej pracy.

Prowadzę również sklep wypływający z mojego serducha! Z Olą założyłyśmy sklep internetowy w duchu less waste oraz świadomych zakupów. Jest to dla mnie coś bardzo ważnego! Zapraszam do odwiedzenia naszego Tukana

Prywatnie jestem zakochana w krajach skandynawskich i dalekiej północy. Moim drugim miejscem w sieci jest Przystanek Północ. 

Uwielbiam podróże samochodowe, spanie w śpiworze, moją kotkę oraz Męża a i oczywiście mojego Bratanka i Bratanicę :).  Ograniczam plastik i każdego dnia staram się dokonywać świadomych wyborów zakupowych – nie jestem idealna, ale wierzę, że wszystko zaczyna się od małych kroków. 

Jako córka leśnika kocham las a w poprzednim życiu chyba byłam kornkiem – mam słabość do drewna i drewnianych skandynawskich domów – kiedyś w takim zamieszkam.

Oprócz tego wierzę w pełną moc swoich możliwości a moje top 5 mocnych stron według testu Gallupa to:
  • Relator
  • Learner
  • Individualization
  • Achiever
  • Empathy
Jeśli chciałabyś / chciałbyś ze mną współpracować zapraszam Cię do zakładki oferta oraz moje usługi.
Jeżeli zastanawiasz się, jak wygląda specyfika mojej pracy – zajrzyj do zakładki pytania i odpowiedzi.
A jeżeli masz pytania – zapraszam do kontaktu