Wspieram osoby prowadzące zwykle jednoosobowe działalności gospodarcze oraz blogerki/blogerów w ich codziennych zadaniach. Zajmuję się również kompleksowym zarządzaniem projektami w zakresie kursów online oraz sklepów internetowych.

Pomagam w:

  • obsłudze skrzynek mailowych – dbam o Twoich Klientów 
  • obsłudze sklepów internetowych
  • przygotowywaniem technicznym kursów online 
  • organizacji newslettera
  • publikacji podcastów i videocastów
  • organizacji działań w social mediach 
  • wyszukiwaniem informacji 
  • prawidłowym obiegu dokumentów m.in. księgowych 
  • tworzeniu grafik 
  • organizacji webinarów 

ORGANIZACJA
PRACY

KOMUNIKACJA

INNE

Dzięki współpracy z Asią moja praca wreszcie ruszyła do przodu! Przestałam zajmować się w moim biznesie nielubianymi zadaniami administracyjnymi i zyskałam mnóstwo czasu na rozwój i naprawdę ważne rzeczy, w których nikt mnie nie zastąpi. To jak teraz wygląda mój biznes bardzo mi odpowiada i nie chciałabym wracać do tego co było zanim zyskałam pomoc wirtualnej asystentki! Nasza współpraca była jest dokładnie taka jaka powinna być: szybka i bezproblemowa. Dodatkowo muszę wspomnieć, że Asia jest przemiłą osobą, więc praca z nią jest zwyczajnie przyjemna

Kasia Pszonicka
kasiapszonicka.pl

Na początku muszę się do czegoś przyznać. Współpraca ze mną nie należy do najłatwiejszych. Mam swoją wizję na większość rzeczy którymi się zajmuje i zawsze szukam do współpracy osób, które potrafią tą wizję uchwycić. Mam za sobą wiele nieudanych współprac z grafikami, programistami czy wirtualnymi asystentkami. Szczerze mówiąc wydawało mi się już, że jestem jakimś trudnym przypadkiem, ale w końcu trafiłam z polecenia na Asię i wszystko się zmieniło
Z Asią przeprowadziłam jedną rozmowę telefoniczną i w mig pojęła o co chodzi w naszym systemie pracy. Zaproponowała kilka skutecznych rozwiązań, które usprawniły komunikację w firmie. Dzięki swojemu zorganizowaniu i talentom sprawiła, że mogłam w końcu spokojnie odetchnąć nie martwiąc się, że jakieś zlecone sprawy zostaną niezałatwione. 
Tego zawsze szukałam! Osoby, która dodając swoje własne talenty i doświadczenie sprawia, że efekt końcowy jest jeszcze lepszy niż mogłabym to sobie wyobrazić. Wirtualna asystentka to prawa ręka firmy. Osoba, której trzeba zaufać, bo powierzacie jej sprawy od których zależy dobre funkcjonowanie waszej firmy. Taką właśnie prawą ręką jest dla mnie Asia i bardzo się cieszę, że krętymi ścieżkami trafiłam właśnie na nią!

 

Urszula Urbańska  
wildwoodstories.pl

Świetne zrozumienie potrzeb, wyczucie, komunikatywność i odpowiedzialność. Zdecydowanie polecam Asię jako różnorakich zadaniach.

Marcin Hinz 
ironfactory.pl

Przychodzi Dzień 0 i nagle zadanie jest już u mnie. Bez zbędnych pytań, w takiej formie jakiej chcę, w uzgodnionym terminie, w stylu jaki mi najbardziej pasuje. Zrozumienie moich potrzeb to jeden z większych atutów tej współpracy. Asia doskonale odróżnia JAKOŚ od JAKOŚĆ i czuję się spokojna, gdy zadania są pod jej opieką.

Agata Pierzchała
PoWolność.com

Współpraca z Panią Joanną to bez wątpienia jedne z lepszych doświadczeń pracy z wirtualną asystentką. Bardzo dobra komunikacja i organizacja pracy pozwalają czasem zapomnieć, ze jesteśmy oddaleni o ponad tysiąc kilometrów. Bez wątpienia mogę polecić świadczone usługi.

Marcin Rybicki